Naszym celem nadrzędnym jest przełamywanie stereotypów w zakresie tego, co „wypada” a czego „nie wypada nosić”, innymi słowy otwarcie ludziom drogi do eksperymentowania z własnym wizerunkiem niezależnie od wieku. Pierwszy projekt powstał pod nazwą House Of Art and Fashion, połączyliśmy go z niezwykłą galerią rzeźb i malarstwa rodem z Australii. W stolicy Małopolski, w roku 2000 narodziła się nowa jakość, nowa era - absolutnie niekonwencjonalny styl wkroczył z impetem na ulice Krakowa. Butik został doceniony szczególnie przez indywidualistów, ludzi otwartych na novum i młodych duchem, dzięki czemu w stosunkowo niedługim czasie zdobył rozgłos i rzeszę usatysfakcjonowanych sympatyków. Kiedy na polskich ulicach nadal dominowała szarość, bierność i monotonia, a ludzie wciąż podchodzili do kwestii szeroko rozumianej mody z rezerwą, na Sławkowskiej odważnych i awangardowych projektów nie było końca  –  prezentowane kolekcje coraz śmielej przenosiły krakowską modę na zupełnie nowe, nieznane wcześniej obszary. W późniejszym okresie butik, na cześć jednej z ukochanych marek, zmienił nazwę i od tej pory znani jesteśmy pod nazwą SABOTAGE.

         Rok 2001 okazał się rokiem kolejnych przełomów i poszerzania horyzontów. W Warszawie w sąsiedztwie salonu Jagi Hupało, sklepów z artystycznymi, wyszukanymi dekoracjami wnętrz i winiarni, otworzyliśmy drugi w Polsce butik, w którym udało się zaprezentować kunszt włoskich i japońskich projektantów. Sama Burakowska 5/7 znana już, jako bardzo urokliwe i niepowtarzalne miejsce na mapie Warszawy, zyskała dzięki Sabotage nowy wymiar – wkroczyła w świat międzynarodowej mody. W świecie stylizacji i wizerunku, sklep stał się pierwszym adresem dla odbiorców szukających nurtów mody nasyconych buntem, awangardą, jak  również  elegancją i finezją oraz wyjątkowymi akcesoriami. Do dnia dzisiejszego Stara Fabryka Koronek cieszy się opinią miejsca dla ludzi o wyszukanym guście,otwartych, poszukujących nowych wyzwań i innowacyjnych projektów.

        W roku 2004 - wśród pięknych krajobrazów, zieleni, oscypków i niezliczonej ilości turystów, swą obecność zaznacza kolejny butik. W stolicy polskich Tatr – Zakopanem na Krupówkach 29/9 na Fashion Street Krupówki 29/9, nasi klienci wciąż zaskakiwani są śmiałością i niekonwencjonalnym pomysłami. Chętnie sięgają po mocniejsze środki wyrazu, oddają się niebanalnym zakupom i świetnej, przyjaznej atmosferze butiku. Sabotage to miejsce dla ludzi kochających modę i odrobinę szaleństwa, otwartych, pewnych siebie, mających nieodpartą potrzebę wyróżniania się w tłumie i zaznaczenia znajomości obowiązujących trentów.

 

Współpracujemy z liczącymi się w świecie mody markami z Japonii, Włoch, Francji, Niemiec oraz Anglii:

     • ToughJeans
     • Thom Krom
     • Rude Riders
     • Delusion
     • Preach
     • Christys Hats
     • Goorin

  

"Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie"

                                                                   cyt. Andrzej Sapkowski

 

 

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
. Koszyk jest pusty .

 

 

 

SlideBar