* Jak szybko Realizowane są zamówienia?

 

Wysyłka zamówienia odbywa się zaRaz po zaksięgowaniu wpłaty na wskazane konto. To, jak szybko będzie dostaRczona zależy od wyboru Klienta:

 • KuRier DPD :  1-2 dni roboczych, najczęściej 1 dzień

Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie danego dnia do godziny 11:00 - gwarancja dostarczenia przesyłki na drugi dzień (dotyczy dni roboczych). 

 • Poczta Polska: 2-3 dni robocze

Wysyłka realizowana jest w dni robocze, do godziny 15:00.

 

 * Czy jest możliwość otRzymania FaktuRy Vat?

Tak, na życzenie Klienta. Potrzebę wystawienie faktuRy VAT należy zgłosić przy składaniu zamówienia. Data wystawienia faktuRy VAT to data wysyłki zamówienia.

 

* Jak spRawdzić dostępność produktu?

W celu sprawdzenia dostępności produktu, który Państwa interesuje prosimy o przesłanie zapytania na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Informacja zwrotna powinna dotrzeć do Państwa w ciągu 12h.

 

* Jakie są koszty pRzesyłki?

Koszty przesyłki zależą od tego, na jaki Rodzaj tRansportu zdecyduje się Klient.

 • za pośrednictwem Poczty Polskiej (przesyłką priorytetową za potwierdzeniem odbioru). Koszt przesyłki w zależności od gabarytów przesyłki wynosi od 11,00 do 25,00 PLN.

   

 • za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD (cena od 14,00 do 20,00 PLN)

 

* Czy można zwRócić zakupiony towar?

Zgodnie z Ustawą ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce Regulamin pkt. VI.

 

* Po co się RejestRować?

Proces Rejestracji jest bardzo prosty i szybki. Dzięki niemu będą Państwo wpisani do bazy Klientów sklepu. Państwa dane będą zapamiętywane więc nie trzeba będzie wypełniać arkusza zamówienia za każdym razem. Dodatkowo będą Państwo mieli wgląd w historię Waszych zamówień oraz statusu zamówień bieżących.W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

* Czy jest możliwy odbióR osobisty?

Możliwy jest odbiór osobisty w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie lub w Zakopanem – po wcześniejszym uzgodnieniu tego z pracownikiem sklepu oraz zaksięgowaniu płatności na koncie.

 

* Co zRobić, jeśli dostaRczona pRzesyłka jest uszkodzona?

Gdy w momencie odbierania przesyłki opakowanie nosi znamiona ewidentnego uszkodzenia lub ingerencji w jej zawartość osób trzecich, należy odmówić przyjęcia przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół zgłoszenia szkody i zgłosić ten fakt obsłudze sklepu.

 

* Po co się zapisywać do newsletteR?

 • dzięki temu będą Państwo na bieżąco infoRmowani dRogą mailową o promocjach, wyprzedażach i nowych pRoduktach na sklepie.

   

   
 • tylko osoby zapisane w dziale Newletter będą mogły korzystać z wielu dodatkowych pRzywilejów np. akcja - daRmowa wysyłka.

   

   
 • przy szczególnych okazjach otrzymają Państwo kupony Rabatowe uprawniające do atRakcyjnych rabatów. Kupony otrzymują TYLKO osoby zapisane do Newslettera.

   

   
 • newsletter wysyłamy co najwyżej raz w tygodniu, jeśli nie rzadziej. I z całą pewnością NIGDY nie przekażemy Państwa e-maila jakiejś innej firmie, ani nie będziemy wysyłać Reklam innych firm.

   

 • zawsze można zRezygnować w otrzymywania Newslettera, wystarczy zrezygnować ze subskRypcji.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wszystkie  sprzedawane przez nas towary są fabrycznie nowe i pochodzą z oficjalnych dystrybucji producentów.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

na wszystkie produkty dajemy 2 lata gwarancji od daty zakupu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 jeśli uważają Państwo, że ilość infoRmacji o pRodukcie jest niewystarczająca - wyślijcie do nas  wiadomość. Z przyjemnością uzupełnimy opis lub prześlemy dodatkowe zdjęcia.

 

 

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
. Koszyk jest pusty .

 

 

 

SlideBar